do kasy suma: 0,00 zł
 
Waluty
Pobierz darmowe katalogi produktowe

Nasi dostawcy główni zagraniczni to dwie globalne niemieckie firmy oferujące produkty dla kolekcjonerów Lindner i Leuchtturm. Znane są polskim zbieraczom od wielu lat. Zyskały sobie światową renomę dzięki utrzymywanej od lat dobrej jakości oraz szerokiej i jednocześnie spersonalizowanej gamie produktów dopasowanych do kolekcjonerów
z różnych stron świata. Akcesoria oferowane przez wspomniane firmy, wykorzystywane są szeroko przez muzea i domy aukcyjne do bezpiecznego przechowywania niejednokrotnie unikatowych i cennych walorów.

W podanym linku znajdą Państwo --> specyfikację techniczną <-- wybranych produktów.

 

W naszym sklepie oferujemy „od ręki” znaczną część produktów oferowanych przez niemieckich producentów. Zachęcamy do pobrania darmowych katalogów produktowych, w których znajdą Państwo wszystkie oferowane na rynku artykuły poszczególnych firm.

 

 

Jeżeli zainteresuje Państwa produkt, którego nie ma w naszej bieżącej ofercie, możemy sprowadzić go dla Państwa na indywidualne zamówienie. Jest to operacja bezpłatna.

Aby złożyć indywidualne zamówienie, wystarczy wysłać je mailowo na adres sklepu: sklep@ms70.pl wpisując w tytule „Zamówienie indywidualne” lub napisać przez formularz kontaktowy dostępny na stronie sklepu w zakładce „kontakt”. Można je także złożyć telefonicznie.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Tel. 508-535-505

e-mail: ms70@ms70.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
etrusted-widget data-etrusted-widget-id="wdg-5e54c812-840a-4348-9315-dbbc9a2caddf" data-sku="">
Sklep internetowy Shoper Premium