do kasy suma: 0,00 zł
 
Waluty
Wycena

Zbiory i kolekcje gromadzone są przez lata. Cieszą właścicieli, są powodem do dumy. Przychodzi jednak czasem chwila, kiedy trzeba je sprzedać. A to rodzi wiele pytań. Gdzie się udać, ile zbiory są warte, czy na pewno sprzedawać, a może zostawić i poczekać aż wartość wzrośnie. Są to rozterki, które targają kolekcjonerami oraz ich rodzinami i spadkobiercami.

W naszym sklepie oferujemy wstępną, bezpłatną wycenę on-line. Jest to wycena ogólna, jednak daje pobieżne wyobrażenie o wartości zbioru. Zwykle wykonujemy ją na podstawie przesłanych zdjęć tych walorów, które uznają Państwo za warte zainteresowania.

Przy wycenie posługujemy się katalogami, wynikami aukcji internetowych i własnym doświadczeniem.

Wycena nie zobowiązuje Państwa do sprzedaży zbioru. Jest jedynie wstępną ”rozmową”, która może, lecz nie musi zakończyć się transakcją.

 

Aby uzyskać wiążącą wycenę wymagane jest zaprezentowanie zbioru „na żywo”. W tym celu najlepiej umówić się wcześniej na spotkanie. Bez umówienia może się zdarzyć, że osoba która mogłaby pomóc będzie nieobecna.

Dopiero po szczegółowym, osobistym obejrzeniu walorów jesteśmy w stanie podać ich wartość. Czasami wymaga to więcej czasu i konieczne jest pozostawienie zbioru do wyceny. W takiej sytuacji otrzymują Państwo dokument potwierdzający przekazanie walorów do wyceny. Zalecamy także wykonanie zdjęć telefonem komórkowym pozostawionych walorów.

Współpracujemy z ekspertami Polskiego Związku Filatelistów. Gdyby wynikła potrzeba wykonania gwarancji lub atestu walorów filatelistycznych pomagamy w ich uzyskaniu. Koszt ekspertyz ponoszą Państwo, chyba, że dojdzie to transakcji – wówczas koszty są po naszej stronie. Koszt gwarancji to 6% wartości znaczka i nie mniej niż 20 zł.

 

Zachęcamy do kontaktu

tel.: 508-535-505

e-mail: ms70@ms70.pl

 

Pozdrawiamy
Zespół Ms70

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
etrusted-widget data-etrusted-widget-id="wdg-5e54c812-840a-4348-9315-dbbc9a2caddf" data-sku="">
Sklep internetowy Shoper Premium