do kasy suma: 0,00 zł
 
Waluty
O nas

Ms70.pl

Jesteśmy firmą kolekcjonerską obecną na rynku już ponad 10 lat. Naszym celem jest dostarczanie kolekcjonerom w Polsce i na świecie kompleksowej oferty walorów filatelistycznych i numizmatycznych oraz wszelkich dostępnych na rynku akcesoriów. Chcemy aby w naszej ofercie każdy kolekcjoner mógł znaleźć w jednym miejscu interesujące go pozycje i jednocześnie akcesoria niezbędne do ochrony i odpowiedniej prezentacji swoich zbiorów. Współpracujemy z Polskim Związkiem Filatelistów oraz czynnie wspieramy wydawanie miesięcznika Filatelista.

 

Wzorcowa jakość - chcemy być najlepsi

Zawsze działamy tak, aby Ms70.pl kojarzyła się kolekcjonerom z najwyższą jakością towarów oraz obsługi klienta. Odwiedzając nas możesz oczekiwać wypracowanych standardów pracy, gwarantujących powtarzalność i kontrolę nad procesem zamówień. Zakupiony towar zgodny z opisem i zdjęciami, solidnie zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami wysyłamy w czasie 24h od zamówienia, a nierzadko jeszcze tego samego dnia. Naszą jakość potwierdzają najwyższe noty tysięcy zadowolonych klientów naszego sklepu internetowego i Allegro. Mamy przyjemność od kilku lat nosić tytuł Super Sprzedawcy.
Współpraca z nami daje pewność najwyższego standardu towaru i obsługi.

 

Szeroka oferta - Znaczki, monety i znacznie więcej

W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki, monety, pocztówki, FDC, medale i inne walory kolekcjonerskie. Dbamy o nieustanne poszerzanie naszej oferty. Obecnie można u nas znaleźć:

- klasykę znaczków polskich,

- rzadkie odmiany gwarantowane przez ekspertów PZF,

- zagraniczne pakiety znaczkowe i inne ciekawe pozycje z całego świata,

- monety polskie kolekcjonerskie i obiegowe,

- monety zagraniczne,

- srebrne monety i sztabki inwestycyjne,

- złote monety i sztabki inwestycyjne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
etrusted-widget data-etrusted-widget-id="wdg-5e54c812-840a-4348-9315-dbbc9a2caddf" data-sku="">
Sklep internetowy Shoper Premium